Imprezy w Hiszpanii

Feria de Sevilla – Kamperem przez hiszpańską stolicę tańca i kultury

**Feria de Sevilla - Kamperem przez hiszpańską stolicę tańca i kultury**

Hej! Tu Bartek , właściciel tej jedynej w swoim rodzaju wypożyczalni kampera. Jeśli myślisz o wyjeździe do Hiszpanii, muszę Ci opowiedzieć o mojej wyprawie do Sevilli podczas Feria. To doświadczenie zmieniło moje spojrzenie na podróżowanie, a teraz chcę podzielić się nim z Tobą!

Wyobraź sobie Sevillę, miasto pełne życia, kolorów i muzyki. Teraz dodaj do tego festiwal, podczas którego całe miasto tętni rytmami flamenco. Kobiety w tradycyjnych strojach, zapach świeżo przyrządzonych tapas unoszący się w powietrzu i muzyka płynąca z każdego zakątka. Brzmi kusząco? A teraz wyobraź sobie, że po całym dniu pełnym wrażeń wracasz do swojego luksusowego kampera, stworzonego na indywidualne zamówienie, w którym czekają na Ciebie wszystkie domowe wygody.

Podróżowanie kamperem daje niesamowitą swobodę. W Sevilli szczególnie polecam odwiedzenie Plaza de España, ulokowanej przy Avenida de Isabel la Católica. To miejsce zawsze robi na mnie niesamowite wrażenie! Jeśli jesteś miłośnikiem kultury, koniecznie odwiedź dzielnicę Triana, zwłaszcza Calle Betis, gdzie wieczorami możesz doświadczyć autentycznego flamenco.

Pamiętaj o praktycznych aspektach podróży kamperem. Sevillę najlepiej zwiedzać korzystając z parkingów na obrzeżach miasta, takich jak Parking Muelle de las Delicias przy Avenida Santiago Montoto. Znajduje się on w odległości krótkiego spaceru od głównych atrakcji, a dzięki temu unikniesz miejskiego zgiełku.

Jeżeli chodzi o kulinaria – musisz spróbować salmorejo w jednej z lokalnych tawern. Mój ulubiony adres to „El Rinconcillo” przy Calle Gerona, 40. To najstarsza tawerna w Sevilli, serwująca przysmaki od 1670 roku!

Na koniec, mała sugestia dla tych, którzy chcą doświadczyć Hiszpanii w trochę inny, bardziej intymny sposób. Możliwość spania pod gwiazdami w otoczeniu niesamowitej andaluzyjskiej natury, a potem poranna kawa w centrum tętniącej życiem Sevilli. To magia podróżowania kamperem, której sam doświadczyłem, tworząc ten unikalny pojazd.

Jeśli więc marzysz o niezapomnianej przygodzie w sercu Andaluzji, nie czekaj. Zarezerwuj swój wyjątkowy kamper i rozpocznij podróż życia. Sevillia czeka!