Hiszpania - wynajem kampera

Witaj w urokliwym świecie kamperów, który czeka na Ciebie w malowniczym Alicante! Czy kiedykolwiek pragnąłeś podróżować w zgodzie z własnym tempem, ciesząc się swobodą odkrywania nowych miejsc? Teraz możesz spełnić to marzenie w najbardziej komfortowy sposób, a my stworzymy dla Ciebie niezapomnianą podróż.

Wynajmując kampera w Alicante, nie tylko unikasz długich i męczących podróży z Polski, ale także rozpoczynasz swoją przygodę od razu po przylocie. Twój kamper będzie na Ciebie czekał, gotowy do zaprowadzenia Cię w magiczne miejsca, które tylko Hiszpania może zaoferować.

Jednak nasza oferta obejmuje znacznie więcej niż tylko wynajem kampera. Stawiamy na wyjątkowe doświadczenia, dlatego zapewniamy bezpłatny transfer z lotniska w Alicante prosto do Twojego kampera i z powrotem. Wszystko to jest wliczone w cenę, abyś mógł skoncentrować się na czerpaniu radości z podróży, a my zajmiemy się resztą.

 

PODSTAWOWE INFORMACJE O KAMPERZE I WYNAJMIE

230 V na pokładzie

 Twoje urządzenia elektroniczne są w najlepszych rękach! Nasz kamper ma moc! Możesz podłączyć telefon, tablet, a nawet gamingowy laptop – jesteśmy gotowi nawet na młot udarowy!

ogrzewanie

Niezależnie od warunków za oknem, w kamperze zawsze jest ciepło i przytulnie. Super izolacja i ogrzewanie typu webasto są tu po to, żebyś mógł się czuć jak w zaciszu domowego ogniska.

ogrzewanie

Przylatujesz do Alicante? My jesteśmy gotowi na przyjęcie! Odbierzemy Cię z lotniska i zawieziemy prosto do kampera. A później znowu odbierzemy Cię  i odwieziemy, bez stresu i dodatkowych kosztów!

klimatyzacja

A kiedy temperatura na zewnątrz robi się gorąca, spokojnie – nasza klimatyzacja w części mieszkalnej zadba o to, byś mógł się schłodzić. Komfort to nasza drugie imię!

miejsce do pracy

Nie tylko przyjemnością człowiek żyje! W naszym kamperze znajdziesz miejsce do pracy, a Twoja druga połówka może jednocześnie odpoczywać na wygodnym łóżku. Czyż to nie ideał?

łazienka

 Czy prysznic w kamperze brzmi jak science fiction? Nasza super duża łazienka z prysznicem z ciepłą i zimną wodą sprawi, że poczujesz się jak w domowym SPA – bez kolejek i opłat!

opłaty

Okej, więc z opłatami to tak: żeby kamper wrócił do nas w równie fajnym stanie, co go wypożyczasz, dajemy sobie pewne zabezpieczenia - 3500 zł kaucji zwrotnej i 250 zł niewielkiej opłaty serwisowej. To nasza troska, żebyście mieli świetną podróż i kamper był w super formie!

Kampervan Vantoro

Peugeot Boxer L4H3
od 349,00 zł / dobę

Odkrywanie uroków Alicante i okolic to wyjątkowa przygoda, która teraz staje się wyjątkowo wygodna. To Ty decydujesz, dokąd popłyniesz, gdzie się zatrzymasz i ile czasu spędzisz w każdym zakątku. Kamper daje Ci wolność, by tworzyć własny plan podróży, dostosowany do Twoich marzeń i potrzeb.

Jednak podróż kamperem, jak każda podróż, ma swoje dwie strony medalu. Czasem droga może być wyzwaniem, a manewrowanie kamperem w miastach może sprawić trudność. Ale to właśnie te niewielkie trudności dodają smaku do przygody. Są jak nuty w muzyce, które nadają harmonii całemu utworowi.

Teraz, gdy masz pewność, że Twój kamper w Alicante już na Ciebie czeka, możesz w pełni zanurzyć się w radości podróżowania. Pakuj swoje marzenia w walizkę, wsiadaj za kierownicę i ruszaj w drogę, by odkryć piękno Hiszpanii w całej jego pełnej swobody i przygody chwale!